Kolečko pro lehká transportní zařízení 80mm, s brzdou, plotýnka, 3377DVR080P62 - RP
Kód: 904134
Neohodnoceno
3377DVR080P62 A
Na dotaz
Možnosti doručení
Otočné kolečko s totální brzdou, v zadní části kola, Vidlice kolečka
vyrobena z ocelového výlisku, pozinkováno, dvouřadá kuličková dráha v
otočné hlavě, kolo uchyceno šroubem a matkou, uchycení s plotýnkou.
Střed kolečka vyroben z ocelového výlisku
Detailní informace
Detailní popis produktu
Střed kolečka vyroben z ocelového výlisku, Běhoun: gumová obruč, černá,
jehlové ložisko
Doplňkové parametry
Kategorie: Kolečka pro lehká transportní zařízení
Hmotnost: 0.873 kg
Průměr kolečka: 80 mm
Stavební výška: 108 mm
Dynamická nosnost: 50 kg
Šířka běhounu: 20 mm
Velikost plotny: 105 x 85 mm
Rozteč děr: 80/77 x 60 mm
Průměr děr: 9 mm
Vyosení: 44 mm
Přesah kolečka: 188 mm
Teplota: - 20 / + 60 °C
Standard: EN 12532
Poloměr otáčení: 94 mm