Záruční doba pro osoby jednající při objednávání zboží v rámci své podnikatelské činnosti činí 6 měsíců.

O nás

Better Mobility. Better Life.

Existují některé důležité pojmy, které jsou úzce spjaty se slovem "mobilita": pokrok, pohyb, flexibilita a řízení. Všechny formují náš moderní život a jsou zásadní pro úspěch a rozvoj. Právě z tohoto důvodu v TENTE na mobilitě denně pracujeme. S našimi průkopnickými kolečky a koly, s nekompromisním standardy kvality a především s jasným příslibem značky: Better Mobility. Better Life.


Společnost TENTE od roku 1923 vyvíjí inteligentní řešení mobility. Řešení, která výrazně zlepšují životy lidí a jejich pracovní prostředí. Řešení, která zvyšují produktivitu, zajišťují větší bezpečnost a otevřou nové horizonty v oblasti designu, trvanlivosti a šetrnosti k životnímu prostředí.

Bez ohledu na to, zda se jedná o průmyslové, obchodní nebo lékařské technologie, těžkou nákladní dopravu, strojírenství, intralogistiku, tovární zařízení nebo nábytkářský průmysl, kola a kolečka společnosti TENTE nastavují nové standardy a ovlivňují změny.

Díky tomu máme důvěru našich zákazníků v náš vysoce kvalitní produkt a inovativního ducha, stejně jako v naši schopnost poskytovat zákaznickou podporu na všech pěti kontinentech.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení