Záruční doba pro osoby jednající při objednávání zboží v rámci své podnikatelské činnosti činí 6 měsíců.

O nás

Better Mobility. Better Life.

Existují některé důležité pojmy, které jsou úzce spjaty se slovem "mobilita": pokrok, pohyb, flexibilita a řízení. Všechny formují náš moderní život a jsou zásadní pro úspěch a rozvoj. Právě z tohoto důvodu v TENTE na mobilitě denně pracujeme. S našimi průkopnickými kolečky a koly, s nekompromisním standardy kvality a především s jasným příslibem značky: Better Mobility. Better Life.


Společnost TENTE od roku 1923 vyvíjí inteligentní řešení mobility. Řešení, která výrazně zlepšují životy lidí a jejich pracovní prostředí. Řešení, která zvyšují produktivitu, zajišťují větší bezpečnost a otevřou nové horizonty v oblasti designu, trvanlivosti a šetrnosti k životnímu prostředí.

Bez ohledu na to, zda se jedná o průmyslové, obchodní nebo lékařské technologie, těžkou nákladní dopravu, strojírenství, intralogistiku, tovární zařízení nebo nábytkářský průmysl, kola a kolečka společnosti TENTE nastavují nové standardy a ovlivňují změny.

Díky tomu máme důvěru našich zákazníků v náš vysoce kvalitní produkt a inovativního ducha, stejně jako v naši schopnost poskytovat zákaznickou podporu na všech pěti kontinentech.